Fabrika Taşımacılığı

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin lider markası olarak  Evden Eve Nakliyat firması fabrika taşımacılığı alanında sizlere kaliteli, güvenilir hizmet anlayışımız ile eşyalarınıza gereken hassasiyet ve değeri göstererek sorunsuz, sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Fabrika taşımacılık hizmeti almaya karar verdiğiniz sizlere bir telefon kadar yakınız.

Fabrika nakliyesi hizmeti almaya karar verdiğinizde hiçbir iş kaybına uğramadan özenle ve hasarsız bir şekilde deneyimli personellerimiz tarafından fabrika içerisinde tüm eşyalarınızı alıyor ve kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ile taşımacılığını yapıyoruz. Kullanmış olduğumuz özel taşıma ekipman sistemleri ile fabrika içerisinde bulunan her türlü ağır bazda olan tüm eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşımacılığını yapmaktayız.
Firmamızı tercih ettiğinizde fabrika içinde ve sonrasında sunacağımız hizmet aşağıda belirtmiş olduğumuz şekildeki gibi olacaktır.

Fabrika içinde bulunan tüm makine sistemleri pasif durumda iken firmamız bünyesinde çalışan teknik ekibimiz ile makinelerin yerden olan bağlantıları çıkarılır ve özel bir ambalaj malzemeleri kullanarak taşıma hazır hale getirilir.
Fabrikanın ofis katları içinde bulunan tüm mobilya eşyalar demonte yapılır ve ambalajlanır. Eğer eşya farklı bir fabrikaya götürülüyor ise orada da yine aynı şekilde demonte gören eşyalar ambalaj malzemelerinden çıkarılıp montesi yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.
Elektronik eşyalarınız arasında olan bilgisayar, yazıcı, telefon, fax cihazı, modem vb. eşyalar ambalajları kraft kağıt ve havalı naylon malzemeleri kullanılarak ambalajı yapılır.
Çok ağır türde olan eşyalarınız asansörlü taşıma sistemiyle veya forklift sistemi sayesinde taşınması yapılır ve araçlarımıza yüklenir.

Fabrika Taşımacılığı Hizmetimiz Hakkında;

Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız, Barış Nakliyat ile kaliteli ve güvenli bir şekilde komple fabrika taşımacılığı hizmeti alabilirsiniz. Eğitimli ve deneyimli personelimizle fabrikanızın eşyalarını bir yerden başka bir yere hasarsız ve güvenli bir şekilde naklederiz.

Fabrikanızda bulunan makineleriniz ambalajlanır, ofis içindeki mobilyalarınız ve elektronik eşyalarınız da güvenli bir şekilde ambalajlanır. Ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra büyük bir titizlikle nakliye aracımıza yüklenir. Tüm eşya ve makineleriniz güvenli bir şekilde yeni fabrika yerinize nakledilir.

Bize Ulaşın 05355691375

Google Etiketler.asansör kiralama asansörlü evden eve nakliyat asansörlü evden eve nakliyat bursa asansörlü evden eve nakliyat fiyatları asansörlü taşımacılık banka taşımacılığı başka şehre nakliyat bursa bursa evden eve nakliyat bursa kiralık asansör evden eve evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyat hesaplama evden eve nakliyat fiyatları evden eve nakliyat platformu evden eve nakliye ev taşımacılığı fabrika nakliyat fabrika nakliyesi fabrikara kiralık kamyon fabrika taşıma kamyon kamyonet kiralık kiralık asansör kiralık kamyon kiralık kamyonet nakliyat nakliye kamyonu ofis nakliyat ofis nakliyesi Ofis Taşıma Ofis Taşımacılık ofis taşımacılığı taşımacılık şehir içi nakliyat şehir içi nakliyat fiyatları şehir içi nakliyat fiyatları ankara şehir içi nakliyat oyunları şehir içi nakliye fiyatları şehirlerarası nakliyat şehirler arası nakliyat şehirler arası nakliye şehirlerarası nakliye şehirler arası taşımacılık