Antika Eşya Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimize antika eşya taşımacılığı alanında deneyimli eleman kadromuz ve son teknoloji nakliyat araçlarımız ile tüm Türkiye geneline nakliyat hizmeti vermekteyiz. Son derece titiz çalışmaların bir arada koordinasyonlu bir şekilde sağlanması ile tüm antika eşyaların sigortalı olarak taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Antika eşyaların hassasiyet ve titizlik gerektiren bir hizmet alanı olduğunun bilincini taşıyan ve oldukça önemseyen bir hizmet alanı olduğunun bilincindeyiz. Bu sebep itibariyle taşıma işlerinde en küçük bir aksaklık olmadan kaliteli olarak eşyalarınızın istediğiniz yere transferi olması için firmamızı günün her saati arayabilirsiniz.

Antika eşyalar için firmamız tarafından özel olarak geliştirmiş olduğumuz taşıma sistemleri, ekipmanları ve kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri ile taşınma sırasında en küçük bir eşya parçasına hiçbir zarar gelmeden sigorta kapsamında eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız.

Antika eşya taşımacılığı öncesinde müşterimiz firmamızı 1-2 iş günü içerisinde aradığınız ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksperimiz eşyalarınızın bulunduğu ortama gelerek eşyalarınızı inceler. Eksper tarafından yapılan tespit ile eşyalarınızı taşıyacak uygun ekipmanların belirlenmesi, eşyaların hangi araçlar ile taşınacağının belirlenmesi, antika eşyalara önceden yapılacak olan sigorta değerini eksperimiz belirler. Tüm bu çalışmalar dahilinde eksper görevini yapar ve antika eşya taşımacılığı alanında müşterimize hizmet hakkında detaylı bilgi aktarıldıktan sonra anlaşma sağlanır ise sözleşme kapsamında eşyalar taşınmak için hazırda bekletilir. Firma bünyemizde çalışan tüm personellerimiz maaşlı, sigortalı elemanlarımızdır.

Elemanlarımız antika eserlerin taşımacılığı konusunda son derece iyi eğitilmiş eleman kadrosundan oluşmaktadır. Müşterimizin antika eşya taşıma günü  Evden Eve Nakliyat tarafından sunulacak olan hizmetimiz aşağıda belirtmiş olduğumuz gibi yapılacaktır.

Öncelikle antika eşyada demonte yapılması gereken bir nokta var ise firma bünyemizde çalışan marangozlarımız tarafından demonte aşaması yapılır. Demonte aşaması yapılan eşyaya özenle ambalaj uygulaması yapıldıktan sonra taşıyıcı elamanlarımız tarafından eşyalarınız araca götürülür ve uygun olan kısımlara yerleştirilir.
Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemeleri birinci sınıf hiç kullanılmamış Avrupa malzemelerden üretilmiş ambalaj malzemeleridir. Genel olarak antika eşyaların taşımacılığında kullanmış olduğumuz malzemeler havalı naylon, kraft kağıt, streç, köpüklü koliler, bant vb. ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.
Her bir eşya parçası ambalajı yapıldıktan sonra özel sandıklama sistemimiz ile taşınır ve aracımıza yerleştirilir.
Tüm antika eşyalar evinizden alındıktan sonra yeni evinize götürülmek için yola çıkar.
Demonte gören eşyalar firmamız personeli tarafından montaj aşaması yapılır ve eşyalar kullanıma hazır hale getirilir.

Firmamızın Güvencesi İle Antika Taşımacılık Hizmetleri
 
Antika ve Sanat eseri taşımacılığındaki hizmetlerimiz çeşitli organizasyon firmalarının düzenlediği müzik, tiyatro ve film festivallerinin taşıma, depolama ve gümrükleme hizmetleri de yine tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.
Sanat eseri taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz bilgi ve deneyim sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında kusursuz yapma gayretindeyiz.
Geniş acenta ağımız sayesinde dünyanın her yerinden Türkiye´ye, Türkiye´den de dünyanın her yerine deneyiminden ve kalitesinden emin olduğumuz firmalar aracılığıyla sanat eseri taşımacılığı yapmaktayız.
 
Firmamız Nakliyat mali değeri yüksek Antika ürünlerinizi taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır.
 
Antika ürünlerin taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda personelimiz eğitim almış durumdadır.
Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir.
 
Antika taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.
1- Öncelikle sökülmesi gerekli bir yeri var ise sökülmektedir.
2- Özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.
3- Ürünün tüm ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonra özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.
4- Ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.

ANTİKA ESER NAKLİYAT

Antika eşya taşımacılığı çoğu nakliye firmasının kaçındığı bir hizmettir. Titizlik söz konusu olduğu için ve ürünün maddi ve manevi değerinin yüksek olmasından dolayı çoğu nakliye firması antika eşya taşımacılığı işinden kaçınmaktadır.

Firmamız antika eser taşımacılığı sırasında eşyanın hiçbir zarar görmemesi için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Gerek taşıma esnasında tüm donanımların temin edilip uygulanması olsun gerek çalışanlarımızın hassasiyetli davranışı olsun gerekse işimizin ehli olmamız sebebiyle zor iş olarak görünen antika eşya taşımacılığı işini profesyonel olarak yapmaktayız. Eşyalarınız sizin kıymetliniz, sizde bizlerin kıymetlilerisiniz. Bu bilinç doğrultusunda işimizin hakkını vererek hizmet sunmaktayız.

Antika eşya taşımacılığı sırasında nasıl bir uygulama uygulanacağı konusunda personellerimiz gerekli eğitimleri almıştır. Antika eşya taşımacılığı hassasiyet gerektiren bir iş olması sebebiyle bu konuda eğitimli işinde profesyonel olan bir ekibimiz vardır. Kısacası bu konuda gözünüz arkada kalmayacaktır.

Antika eşya taşımacılığı sırasıyla şu işlemlerden geçmektedir; nasıl bir uygulama uygulanacağı saptanır. Daha sonra çıkarılması gereken bir parça varsa eğer bu parçalar çıkartılır. Özel ambalajlanma tekniğimiz ile ambalajlanır. Antika eşya taşımacılığı için özel üretilmiş sandıklarımıza koyularak işinin ehli personelimiz tarafından taşıma işlemi gerçekleşir.

Nakliye hizmeti alırken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır; ilk başta güven vermelidir. Sonra sırasıyla seçtiğiniz firmanın antika eşya taşımacılığı konusunda deneyimli olması, piyasada üne sahip olması, bu hizmeti verebilmek için taşıma ve yetki belgelerinin olması, nakliyat sigortasını yapıyor olması, zamanınız varsa eşyalarınızın ambalajlanması sırasında elemanların titiz çalışıp çalışmadığının kontrolünün yapılması gibi birçok konuda dikkat edilmesi gereken husus söz konusudur.

Antika eşya taşımacılığı işi bizim işimizdir. Biz işimizi büyük titizlikle yapmaktayız. Müşterilerimize verdiğimiz güven bizim için paha biçilemez değerdedir. Müşteri memnuniyeti ile ilerlemeyi sürdüren firmamız her geçen gün biraz daha büyümeye devam etmektedir.

Eşyalarınız bizim sigorta kapsamımız altındadır.

ETİKETLER