23 NİS

Halkalı Evden Eve Nakliyat 0535 569 13 75

  Yönetici   BÖLGELERİMİZ   851
Halkalı Evden Eve Nakliyat 0535 569 13 75

Halkalı Evden Eve Nakliyat

0535 569 13 75

Halkalı; İstanbul’un Küçükçekmece ilçesine bağlı olan ve son yıllarda hızla gelişmeye devam eden bir semtidir. Son birkaç yılda yapılan rezidanslar, oteller, avm’ler ve yaşam merkezleriyle adını duyuran Halkalı semti İstanbul’un kısa sürede hızla gelişen semtlerinden biri olmuştur. Halkalı’nın YHT ve Marmaray’ın normal trene bağlanmasıyla gelişimini katbekat arttırdığı düşünülmektedir.
Halkalı semtinin evden eve nakliyat ihtiyaçları için kurulan Halkalı Nakliyat, evden eve nakliyatta profesyonel taşımacılık çözümleri sunan bir firmadır. Müşterilerine ücretsiz eksper desteği sunan firmamız, iş başlangıcından, iş bitimine kadar sözleşmeli ve sigortalı olarak yasal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Halkalı Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınızı taşımacılıkta uzmanlaşmış insanlara taşıtmanın verdiği güven ve mutluluğu yaşarsınız. Eşyalarınız Halkalı Evden Eve Nakliyat ile güvendedir.
Halkalı Evden Eve Nakliyat fiyatlarına sigorta poliçesi bedelini ve KDV’yi dahil etmekte, evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetinizde ücretsiz eksper keşfinden, ilk taşımacılığa son montajdan tam olarak teslimata kadar her aşamada sizlere sınırsız hizmet vermektedir.
Halkalı Evden Eve Nakliyat


YORUMLAR (0)   Onay Bekleyen (0)


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın


Yorum Gönder

guvenlik